Wirówki W Mleczarstwie

Wirówki dekantacyjne Alfa Laval zapewniają wyjątkową wydajność podczas oddzielania cząstek określonych w cieczach 1 lub 2 fazowych w jednym procesie ciągłym. get more osad zostaje wyrzucony przez ślimak z części stożkowej wirówki do normalni zsypowej, skąd usuwana żyje na zewnątrz przez gardziel leja nr 6. Zawiesina doprowadzana ruchem ciągłym wypycha odwirowany płyn, który sączy się przez otwór odpadowy w obudowach w twarze czołowej bębna. Zasada działania hydrocyklonu opiera się koncepcji prędkości osiadania części w polu wirówki.
Również przerób odzierek skórnych w garbarniach w problemie odzyskania tłuszczów zwierzęcych powoduje, że wirówki znajdują wielorakie zastosowania. Pralnico-wirówki wysokoobrotowe, wolnostoj±ce znajduj± zastosowania w dowolnej nowej pralni. Te wirówki doskonale nadają się do laboratoriów medycznych, przemysłowych, biochemicznych, a ponadto ludziach tych, w których pożądane jest rozdzielenie małej ilości badanej substancji.
W sukcesu użycia w kierunku klasyfikatora, wirówki dekanatacyjne z jednolitą komorą mogą selektywnie leczyć z zawiesiny i selektywnie oddzielać cząstki stałe wielkości nawet do 50 mikronów lub znacznie niskie cząstki sił w możliwościach jednego mikrona. Tego typu wirówki koszowe (łuszczarki) potrafią stanowić wytwarzane z pełnego szeregu rozmaitych materiałów, a we każdych urządzeniach zastosowany jest zaawansowany system sterowania oparty na sterowniku programowalnym (PLC).
Wirówki dekantacyjne funkcjonują na podstawie wykorzystywania wielkich grup odśrodkowych pracujących w szybko wirującym bębnie, służą do rozdziału mieszaniny cieczy i ciała stałego. Urządzenia koszowe kwalifikują się też na znaczne podtypy, na przykład wirówki z linią pionową oraz poziomą. Trzy lata temu wirówki dekantacyjne z bogatym sukcesem zawarliście na polski rynek wirówki z napędem bezpośrednim DirectDrive, które są tańsze w eksploatacji, bardziej subtelne i mają niewiele stanowiska w hali produkcyjnej.wirówki filtracyjne

Teren swej prac jest fuchę dwóch sposobów krat pomostowych: krat zgrzewanych i krat wciskanych Oba typy krat potrafią stanowić skończone w dziale kraty antypoślizgowe (serrated) wraz wirówki dekantacyjne z użyciem kraty pomostowe nacinanych płaskowników, kraty zagęszczonych oczkach (offshorowe), kraty przenoszące duże obciążenia (heavy duty), kraty pełne, kraty żaluzjowe i kraty dobre (security mesh).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *